RCA022K49FLF
MFR.Part #
RCA022K49FLF
JLCPCB Part #
C22369539
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS