RCA0310K7FLF
MFR.Part #
RCA0310K7FLF
JLCPCB Part #
C22369648
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS