RCA023K24FLF
MFR.Part #
RCA023K24FLF
JLCPCB Part #
C22369275
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS