0603WAF806JT5E
MFR.Part #
0603WAF806JT5E
JLCPCB Part #
C23115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS