RCA0651RJLF
MFR.Part #
RCA0651RJLF
JLCPCB Part #
C22356793
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51Ω ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS