RCA028K2JLF
MFR.Part #
RCA028K2JLF
JLCPCB Part #
C22356164
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS