AIC811-29GU4TR
MFR.Part #
AIC811-29GU4TR
JLCPCB Part #
C238593
Package
SOT-143
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 140ms 1uA 2.9V 900mV~6V Active Low No Push-pull Voltage Monitor Yes SOT-143 Supervisor and Reset ICs ROHS