AIC810-46GUTR
MFR.Part #
AIC810-46GUTR
JLCPCB Part #
C238592
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Tj) 1 140ms 4.6V 900mV~6V Active High No No Power Supervisor Push-pull SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS