ME2108A27PG
MFR.Part #
ME2108A27PG
JLCPCB Part #
C236808
Package
SOT-89-3
Description
-25℃~+85℃@(TA) 1 180kHz 2.7V 50uA 900mV~6.5V Boost Boost Built-in No SOT-89-3 DC-DC Converters ROHS