ME6207C33M5G
MFR.Part #
ME6207C33M5G
JLCPCB Part #
C236696
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃ 1 100mV@(300mA) 3.3V 6.5V 65dB@(1kHz) 800mA 82uA Fixed Over Current Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS