RC-ML08W682JT
MFR.Part #
RC-ML08W682JT
JLCPCB Part #
C1983
Description
4 6.8kΩ 62.5mW 8 ±100ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS