UD15-18S05B1
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
UD15-18S05B1
JLCPCB Part #
C232083
Package
Plugin
Description
1 15W 3A 5V 90% 9V~36V 插件 Isolated Power Modules ROHS