VD10-48S05B1
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
VD10-48S05B1
JLCPCB Part #
C232063
Package
Plugin
Description
1 10W 2A 36V~75V 5V 82% 插件 Isolated Power Modules ROHS