FD10-18S05A3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FD10-18S05A3
JLCPCB Part #
C232054
Package
Plugin
Description
1 10W 24V 2A 4000uF 5V 84% 插件 Isolated Power Modules ROHS