VD3-12S15E3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
VD3-12S15E3
JLCPCB Part #
C232047
Package
Plugin
Description
1 15V 200mA 3W 82% 9V~18V 插件 Isolated Power Modules ROHS