K7812-1000
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
K7812-1000
JLCPCB Part #
C232030
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1000uF 11.5mm 12V 15V~32V 17.5mm 1A 350kHz 40mVp-p 5mA 96% 9mm Short Circuit Protection、Over Temperature Protection ±3% 插件 DC-DC Power Modules ROHS