EKMQ630EC3222MMP1S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMQ630EC3222MMP1S
JLCPCB Part #
C2166683
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.782A@100kHz 1000hrs@105℃ 18mm 2200uF 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS