EKZE630EC3681MK40S
MFR.Part #
EKZE630EC3681MK40S
JLCPCB Part #
C2166227
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.68A@120Hz 12.5mm 21mΩ 40mm 5000hrs@105℃ 5mm 63V 680uF ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS