EMVE100ADA151MF80G
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EMVE100ADA151MF80G
JLCPCB Part #
C2166112
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 150uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS