EKXG351ELL101MM25S
MFR.Part #
EKXG351ELL101MM25S
JLCPCB Part #
C1579642
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 18mm 350V 7.5mm 700mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS