ELXV101ETD101MJ30S
MFR.Part #
ELXV101ETD101MJ30S
JLCPCB Part #
C2165822
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 10mm 150mΩ 3000hrs@105℃ 30mm 334.25mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS