A2508WR-F-6P
MFR.Part #
A2508WR-F-6P
JLCPCB Part #
C225474
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 XA 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS