A2508WV-F-2P
MFR.Part #
A2508WV-F-2P
JLCPCB Part #
C225459
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XA 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS