ESMG500ETD470MF11S
Extended
- Manufacturer
- NCC(Nippon Chemi-Con)
- MFR.Part #
- ESMG500ETD470MF11S
- JLCPCB Part #
- C2165166
- Package
- Plugin,D6.3xL11mm
- Description
- -40℃~+85℃ 11mm 155mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS