A2501WV-10P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A2501WV-10P
JLCPCB Part #
C225396
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 2.5mm 250V 3A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS