HHXC630ARA220MF80G
MFR.Part #
HHXC630ARA220MF80G
JLCPCB Part #
C2162325
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A@100kHz 22uF 4000hrs@125℃ 6.3mm 63V 80mΩ 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS