A1251WR-S-6P
Extended
Manufacturer
CJT(Changjiang Connectors)
MFR.Part #
A1251WR-S-6P
JLCPCB Part #
C225115
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 6 6P LCP Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS