HHXD250ARA271MJA0G
MFR.Part #
HHXD250ARA271MJA0G
JLCPCB Part #
C2157886
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 20mΩ 25V 270uF 325mA@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS