HHXD630ARA330MHA0G
MFR.Part #
HHXD630ARA330MHA0G
JLCPCB Part #
C2157841
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 112mA@120Hz 33uF 40mΩ 5000hrs@105℃ 63V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS