HHXD500ARA220MF61G
MFR.Part #
HHXD500ARA220MF61G
JLCPCB Part #
C2157830
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 5000hrs@105℃ 50V 6.1mm 6.3mm 77mA@120Hz 80mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS