MAX6126BASA50+T
MFR.Part #
MAX6126BASA50+T
JLCPCB Part #
C2157523
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 10mA 10ppm/℃ 2.85uVp-p 5.2V~12.6V 5V 725uA Fixed Series ±0.06% SOIC-8 Voltage Reference ROHS