LM4050CEM3X-2.5/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4050CEM3X-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C2156955
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 15mA 2.5V 41uVrms 50ppm/℃ Fixed Parallel ±0.5% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS