EFR32FG12P432F1024GL125-BR
MFR.Part #
EFR32FG12P432F1024GL125-BR
JLCPCB Part #
C2152042
Package
BGA-125
Description
-102dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.8V 19dBm 2.4GHz 2Mbps 8.2mA 8mA SPI、UART、I2C、I2S BGA-125 RF Transceiver ICs ROHS