EFR32BG12P432F1024GM48-CR
MFR.Part #
EFR32BG12P432F1024GM48-CR
JLCPCB Part #
C2151847
Package
QFN-48-EP(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.8V 19dBm 2.4GHz 2Mbps 8.4mA 8.5mA Bluetooth、802.15.4 SPI、UART、I2C、I2S QFN-48-EP(7x7) RF Transceiver ICs ROHS