FACT3225-101-2P-T
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FACT3225-101-2P-T
JLCPCB Part #
C20900036
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5Ω 100uH@100kHz 10MΩ 150mA 2 2.2kΩ@10MHz、5.1kΩ@10MHz 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS