TE05G1180DT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- TE05G1180DT
- JLCPCB Part #
- C20627048
- Package
- 0805
- Description
- -55℃~+155℃ 100V 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS