RC-12K301JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-12K301JT
JLCPCB Part #
C20627026
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS