MF03SFF1003A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF03SFF1003A10
JLCPCB Part #
C20625297
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
100kΩ 3W Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS