MF0W4FF2200A50
MFR.Part #
MF0W4FF2200A50
JLCPCB Part #
C20625295
Description
220Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS