MF01SFF2001A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF01SFF2001A10
JLCPCB Part #
C20625290
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
1W 2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS