MF03SFF220JA10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF03SFF220JA10
JLCPCB Part #
C20625283
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
22Ω 3W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS