MF01SFF6801A10
MFR.Part #
MF01SFF6801A10
JLCPCB Part #
C20625279
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
1W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS