MF02SFF3301A10
MFR.Part #
MF02SFF3301A10
JLCPCB Part #
C20625272
Package
DIP
Description
2W 3.3kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ DIP Through Hole Resistors ROHS