MF0W4FF150JA50
MFR.Part #
MF0W4FF150JA50
JLCPCB Part #
C20625270
Description
15Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS