MF02SFF470JA10
MFR.Part #
MF02SFF470JA10
JLCPCB Part #
C20625220
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
2W 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS