MF01SFF4701A10
MFR.Part #
MF01SFF4701A10
JLCPCB Part #
C20625202
Description
1W 4.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS