MF0W4FF1000A50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF0W4FF1000A50
JLCPCB Part #
C20625198
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
100Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS