MF0W4FF2400A50
MFR.Part #
MF0W4FF2400A50
JLCPCB Part #
C20625191
Description
240Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS