MF01SFF3303A10
MFR.Part #
MF01SFF3303A10
JLCPCB Part #
C20625188
Package
DIP
Description
1W 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DIP Through Hole Resistors ROHS