FLCM0905C-471Y
MFR.Part #
FLCM0905C-471Y
JLCPCB Part #
C20624743
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.1A 10MΩ 140mΩ 2 470uH@100kHz 50V 800Ω@1MHz SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS